Sayın Eczacılar

SAYIN ECZACI

Merkez İlaç , 80 yaşında bir Çınardır.

http://webeczanesi.org/   sadece eczacıların üye olarak alışveriş yapabilecekleri bir E-ticaret sitesidir.

Şimdiye dek bir alışkanlık hale gelmiş olan MF (mal fazlası) uygulamasının bir taraftan fiyatları artırırken, diğer taraftan meslektaşlarımızı lüzumsuz stok yapmaya ve bu stokun ekonomik yükünü taşımaya zorladığını düşünmekteyiz.

İlaçta yıllardan beri oluşan ve bir bakıma eczacılarımızın sermayelerinin yasal olarak bitirilmesine yönelik ilaç fiyat indirimlerinin çözümü olarak can havli ile tutundukları bir uygulamadır MF.

Aslında yapılması gereken, fiyatları kendi istekleri ile indiren ilaç sanayicilerinin eczacı aleyhine oluşan bu zararı MF vererek değil doğrudan karşılamalarıdır.

MF; eczacılarımızı ilaç sanayicilerine bağımlı kılan,perakende fiyatları artıran,kötü alışkanlık yaratan bir uygulamadır.

Merkez İlaç, ürünlerinden MF uygulamasını tamamen kaldırmıştır.

Bunun yerine eczacının yasal kâr marjını %50 ye kadar çıkarmıştır.

Bununla da yetinmemiş ürünlerinin perakende fiyatlarını ise inanılmaz şekilde indirmiştir.

 

Kıymetli Meslektaşım,


http://webeczanesi.org/  sitesindeki ürünlerimizin imalat fiyatlarını, kar marjını ve PSF' lerini lütfen inceleyiniz, benzerleri ile karşılaştırınız.

HALKIN SAĞLIK DANIŞMANI OLAN ECZACILARIMIZIN;  MF’ YE BAĞIMLI OLMADAN, MESLEK HAKLARINI ALMAK KAYDI İLE, BUNDAN BÖYLE HALKIN AVUKATLIĞINA DA SOYUNACAKLARINA VE BENZERLERİ İÇİNDE EN EKONOMİK FİYATLI ÜRÜNLERİ VATANDAŞA VERECEKLERİNE İNANIYORUZ.

Sizden tek ricamız ve beklentimiz sadece sipariş vermeniz değil, bu siteyi ve olağanüstü imkanlarını diğer meslektaşlarımıza da duyurarak sitenin tanıtımına katkı sağlamanızdır.

Ürünlerimizi alarak firmamıza güvenini gösteren siz meslektaşlarımızın mezun olduğu fakültesine, 1. Altın Havan ödülüne layık görülmüş EFF’ ye (Eczacı Fakülte Fonu)  siparişini vermiş olduğunuz tutarın %3 ünü sizin adınıza bağışta bulunacak ve adınıza dekanlıkça düzenlenmiş teşekkür belgesini size ulaştırmayı görev bileceğiz.

Her fakültenin ayrı ayrı fon havuzunda biriken paralarla fakültelerin ihtiyaçları olan bilimsel malzemeler alınacaktır.

Düzenlenmesi yapılmaya başlanmış aşağıda linki bulunan siteden EFF bilgileri tüm meslektaşlarımızla paylaşılacaktır.

http://eczfon.com/eczacilik.html

Eczacılık Fakültesi öğrencileri olan meslektaş adaylarımıza vereceğimiz tanıtım numarasını,sitemizden vereceğiniz siparişlerde belirtmeniz kaydı ile verdiğiniz siparişin %5 i oranında burs kendi adınıza eczacılık talebelerine tarafımızdan ödenecektir.

Amacımız; burs bedelinden çok daha fazla olacağını düşündüğümüz bu tutarın öğretim hayatlarında kolaylık ve aile bütçelerine ferahlık getirmesidir.

Diğer taraftan meslektaş adaylarımızın, meslek büyükleri olan sizlerle, hocalarımız arasındaki gönül ve meslek bağını pekiştirmektir.

 

Sevgili Meslektaşım,
 

Bildiğiniz üzere hastanelere geçmiş olsun çiçeği sakıncalı olduğu için alınmamaktadır.

Geçmiş olsun çiçeği yerine OPAKJEL HİJYEN SEPETLERİ hazırladık.

Bu hijyen sepetleri,hastane mikrobunu önleyeceği gibi,aynı zamanda hepimizin evlerinde bulunarak,tüm ailece bilinçli olarak kullanmamız ve kullanmayı alışkanlık haline getirmemiz gereken setlerdir.

“SAĞLIK İÇİN HİJYEN ŞART” sloganı ile yürütmekte olduğumuz bu sosyal sorumluluk projesine OPAKJEL HİJYEN SEPETLERİNİ alarak sadece eczanelerden satılmasını ve insanlarımızın Sağlık Danışmanı sıfatınızla bilgilendirmenizi bekliyoruz.

Aşağıdaki linkte Opakjel Hijyen Sepeti Gül adlı ürünün detay bilgileri bulunmaktadır.
http://www.webeczanesi.org/index.php?route=product/product&path=59&product_id=50

Son zamanlarda yanıltıcı reklamlarla her derde deva denilerek internetten ve TV lerden satılan sahte  Gıda Takviyeleri için yapmış olduğumuz,

Gıda takviyeleri güvenli mi? konulu TV programının  linki aşağıdadır.
http://www.youtube.com/watch?v=6a91PG7yoQs


Tüm ürünlerimizi aşağıdaki linkten görebilir ve sipariş verebilirsiniz.
http://www.webeczanesi.org/index.php?route=product/category&path=63


Görüş , eleştiri  ve katkılarınıza sunuyoruz.

İyi dileklerimizle.

 

Ecz. Mehmet ŞAPÇI

Yön.Kur.Bşk.

 

giriş yapın yada kayıt olun
Web Eczanesi © 2018
İzmir Web Yazılım - Birbu dijital reklam ajansı