Menu
Sepet

ECZANELERE ÖZEL VADE FIRSATLARI İÇİN TIKLAYIN

İSOSOL ANTİSEPTİK SOLÜSYON, 100 ML

ÜRÜN TİPİ (1) KULLANICI GRUBU: GENEL HALK
FORMÜLASYON ŞEKLİ (SIVI)
Aktif maddenin adı ve miktarı (%) (Kimyasal adı; CAS Numarası) Povidon iyot % 10, CAS No; 25655-41-8 Yardımcı maddeler Poletilen glikol 400 ve Sodyum Lauril Sülfat içerir.
ÖNERİLEN KULLANIM YERLERİ:
Ameliyatlardan önce jinekolojik ve doğuma yardımcı tedbirlerde enjeksiyon, biopsi, punksiyon ve kan alma işlemlerinde cilt ve mukoza antiseptiği olarak kullanılır. Yanma, pyodermi, mikotik ve bakteriyel menşeli yaralar, süper enfekte dermatozlar ile hijyenik ve cerrahi maksatlı el antisepsisi diğer kullanıldığı yerlerdir.
KULLANMA ŞEKLİ:
Doktor tarafından başka bir şey söylenmedikçe İSOSOL ANTİSEPTİK ÇÖZELTİ® sulandırılmadan olduğu gibi deriye ve mukozaya sürülerek kuruması beklenir. Cerrahide, Ürolojide, Ortopedide Serum Fizyolojik veya Ringer çözeltisi ile 1/5 - 1/50 oranında seyreltilerek antiseptik yıkamalar için kullanılır.
Çocuklardan, gıda ve hayvan yemlerinden uzak tutunuz. İnsan ve çevre sağlığı üzerine riskleri önlemek için, kullanma talimatına uyunuz. Son kullanma tarihi etiket üzerinde yer almaktadır. Son kullanma tarihinden sonra kullanmayınız.
TİCARİ TAKDİM ŞEKLİ:
İSOSOL ANTİSEPTİK ÇÖZELTİ® 3 ml, 50 ml, 100 ml, 200 ml, 250 ml, 500 ml ve 1000 ml’lik ambalajlarda bulunmaktadır.
SAKLAMA KOŞULLARI:
25 oC’ nin altındaki oda sıcaklığında ağzı sıkıca kapatılarak ve ışıktan koruyarak saklayınız. Çocukların göremeyeceği, erişemeyeceği yerlerde ve ambalajında saklayınız. 
Ambalajı açılmış ürünü uygun şartlarda muhafaza ederek son kullanma tarihine kadar kullanınız. Ürünün 25 oC ’nin altında muhafaza edildiği koşullarda raf ömrü 3 yıldır.
 
ÜRÜN FİYATLARINI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN ! GİRİŞ YAPINIZ !