Menu
Sepet

ECZANELERE ÖZEL VADE FIRSATLARI İÇİN TIKLAYIN

Teslimat Bilgisi

Teslimat Bilgileri

Ürün Teslimatı ve Takibi

Sitemizden vermiş olduğunuz siparişleriniz, havale ile gerçekleşmiş ise havale dekontu sitemize ulaştıktan sonra, kredi kartı ile gerçekleşmişse banka onayından sonra işleme alınmakta; sistemimizde kayıtlı e-mail adresinize siparişinizin onaylandığına dair e-mail gönderilmektedir.

Sadece Adrese Teslimat Yapılır

Tüm gönderiler adrese ve ilgili şahsa teslimat yapılır. Kargo şubesinden kesinlikle mal teslimatı yapılamaz. Alıcının adreste olmaması durumunda birinci dereceden yakınına kimlik bilgilerinin kontrolünden sonra teslimat yapılabilir

Siparişleriniz; sipariş onayından sonra, genellikle 1 ila 5 işgünü içerisinde kargoya verilir.

 

Siparişim darbeli, kırık geldi ne yapmalıyım ?

Webeczanesi.org’un satışını yapmakta olduğu ürünler, siz değerli eczacılarımıza ulaştırılmak üzere üretilmesi ve kargo firmasına teslim edilmek üzere paketlenme aşamasına kadar kalite kontrol sürecinden geçmektedir. Hiçbir ürünümüzün kalite kontrolü yapılmadan firmamızdan hasarlı olarak gönderimi yapılma ihtimali yoktur. Fakat direkt taşıma esnasında düşürülebilen veya kargo yüklemesinden kaynaklanan hasarlar olabilmektedir. Bu tip bir durumda yapmanız gerekenler ;

Siparişiniz kargo görevlisi tarafınızdan size ulaştırıldığında teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontrolü yapmanız ve herhangi bir hasar durumunda “ Hasar Tespit Tutanağı” hazırlatmanız gerekmektedir. Hasar tespit tutanağı ile ilgili olarak dikkat etmeniz bir diğer hassas konu kargo görevlilerinin tutanakta belirttikleri açıklamalardır. Örneğin, “ Kolide hasar bulunmamaktadır. Ürünün ambalajı hasarlıdır,Kırıktır vb. “ gibi bir tutanak, ürünün taşıma esnasında hasar görmediği şeklinde yorumlanacağından değişim esnasında problem yaratmaktadır. Hasarlı çıkan ürününüz için mutlaka tam ve doğru kelimelerle tutanak tutulması için görevliyi uyarınız. 

(Örn : Ürün elime ulaştığında kontrol edilmiş ve hasarlı olduğu görülmüştür. )

Siparişinizi teslim aldıktan sonra fark ettiğiniz hasar durumlarında ise kargo şubenize hemen bilgi vermeniz ve hasar tespit tutanağı hazırlanması doğrultusunda yardım talep etmeniz gerekmektedir. Eğer kargo şubesinden gerekli yardımı alamaz iseniz bize bilgi vermenizi rica ederiz. 

Kargo görevlisine tutanağı hazırlatarak ürünü bize ulaştırmanız sonucunda, değişim işlemleriniz hızlı bir şekilde tamamlanacak ve tarafınıza bilgi verilecektir.


ÖNEMLİ : Elinize hasarlı ulaşan ürününüzü size teslimatı yapan kargo firması ile bize göndermelisiniz. Örneğin ; Fillo Kargo ile elinize ulaşan hasarlı bir ürün için geri gönderimi yine Fillo Kargo ile yapmalısınız, aksi hallerde ürünün kargo tazminleri sırasında problem yaşanmaktadır.

Faturam siparişimle birlikte teslim edilmedi ne yapmalıyım?

Kargo ile teslimi yapılan siparişlerin, tamamı faturaya göre ve fatura ile kargo firmasına teslim edilmektedir.

Resmi faturalarımız yollanan siparişinizin ayrılmaz bir parçasıdır.

Faturanız, siparişinizin yer aldığı kolinin dışında, şeffaf plastik bir cep poşeti içinde size ulaştırılmaktadır. 

Herhangi bir nedenden dolayı kargo firması tarafından bu cep içerisinde bulunan fatura size teslim edilmez ise lütfen kargo yetkilisine hatırlatınız ve ısrarla isteyiniz.

Tüm taleplerinize rağmen teslim edilemeyen fatura için lütfen tutanak tutturunuz ve bize bildiriniz. En kısa zamanda kargo firmasının bulması veya aslı gibidir kaşeli bir kopyası tarafımızdan size yollanacaktır.

ÜRÜN FİYATLARINI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN ! GİRİŞ YAPINIZ !